Convertidor òptic Gigabit

Convertidor òptic Gigabit

Fitxa tècnica STE-8401M STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Descripció: El STE-8401M és un convertidor multimèdia ethernet de 10/100/1000 mb que ofereix 1 port 100 / 1000base-FX i 1 port 10/100/1000 mbps Ethernet. Es tracta d'un convertidor multimèdia que converteix 100/1000 mb de fibra a 10/100/1000 mbps d'ethernet. És ...

Xateja ara
Detalls del producte

Full de dades STE-8401M



15.png



STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Descripció:

El STE-8401M és un convertidor multimèdia ethernet 10/100/1000 mbps que ofereix 1 port 100 / 1000base-FX i 1 port 10/100/1000 mbps Ethernet. Es tracta d'un convertidor multimèdia que converteix 100/1000 mb de fibra a 10/100/1000 mbps d'ethernet.

Suporta Fibra Dual o Fibra Individual, Multimodo o Modal Únic. La seva distància de transmissió pot ser des de fibra multimode 500M fins a 120Km en mode simple.

El STE-8401M admet connectors ST o SC, o FC. Per sol · licitud personalitzada, el STE-8401M pot dissenyar-se per disposar d'un petit interruptor DIP, que obliga el convertidor multimèdia a executar-se en Ethernet pur de 10mbps, Ethernet de 100mbps o Ethernet de 1000mbps.

Amb un disseny compacte, el pes del convertidor multimèdia STE-8401M és molt lleuger, la qual cosa contribueix a reduir la càrrega d'enviament. Es tracta d'un terminal de fibra d'alt rendiment i rendible.


Característiques:

> Proporcioneu un port de fibra gigabit i un port gigabit Ethernet

> Compleix completament amb IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, estàndard IEEE802.3z 1000Base-FX

> Detecció automàtica del mode de transferència mitja / total duplex per al port Tx

> Negociació automàtica de velocitat 10/100 / 1000Mbpa i Auto MDI / MDIX per a port Tx

> Proporcioneu la configuració de commutació del mode de transferència mitja / total duplex per al port Fx

> Amplieu la distància de transmissió de xarxa de 20 km a 120 km amb fibra WDM

> Indicació de llum: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Els indicadors LED de fàcil visualització proporcionen un estat per controlar fàcilment l'activitat de la xarxa

> Alimentació interna o externa

Full de dades STE-8401M




Especificació:


Estàndard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

Port RJ-45

Auto MDI / MDIX

Port de fibra

Tipus de fibra

SC / ST / FC

Longitud d'ona

780/850/1310 / 1550nm

Envia poder

MMF: min: -20dBm; màx: -10 dBm

SMF: min: -20dBm; màx: 0 dBm

Cable de xarxa

> 10BASE-T:

Categoria 3,4 o 5 UTP / STP (màx: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (màx: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs de la categoria 5 UTP (màx: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (màx: 100m)

> 1000BASE-TX:

Categoria 5 UTP / STP (màx: 100 m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (màxim 2Km)

SMF: 8,3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimensions (WxDxH)

95x71x26mm (potència externa)

160x130x30mm (potència interna)

Voltatge d'entrada

DC5V1A (entrada d'alimentació externa)

AC100V-AC240V / 50-60HZ

:

AC100V-AC240V i DC-48V són opcionals (potència interna)

Temperatura operativa

0 ℃ ~ 50 ℃

Temperatura de la botiga


-30 ℃ ~ 60 ℃


Humitat

5% ~ 95% sense coagulació



Hot Tags: Gigabit convertidor òptic, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barat, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació