Convertidor de mitjans de comunicació SFP

Convertidor de mitjans de comunicació SFP

El STE-8403M és un convertidor de gigabit que ofereix un port ethernet de 1 gigabit i un port Gigabit SFP. S'estén la xarxa de MM Gigabit Fiber 550m a SM Gigabit Fiber 80Km.

Xateja ara
Detalls del producte

STE-8403M Gigabit SFP Media Converter Descripció:

El STE-8403M és un convertidor de mitjans de comunicació gigabit ethernet que converteix els ports 10/100 / 1000mbps de Tx a Gigabit fibra SFP. Oferint 1 tragamonedas Gigabit SFP, el convertidor SFP Gigabit STE-8403M us ajuda a canviar la configuració dels ports de fibra gigabit amb flexibilitat. Seria fàcil canviar la distància de transmissió de 0.5km a 80km, simplement canvieu el mòdul SFP de Gigabit. El convertidor SFP Gigabit STE-8403M també ajuda a canviar fàcilment el tipus de fibra de SM a MM.


>>> Característiques:

> Compleix amb IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX, IEE 802.3u,

> Proporciona un port 1000Base-T, 1 port mini-GBIC / SFP que admet fibra múltiple o manera de mode senzill

> Suporta el mode complet de dúplex i negociació automàtica per al port de fibra

> Funció de detecció automàtica MDI / MDI-X al port de coure

> Suport de negociació automàtica

> Connectar i reproduir: no cal configurar cap configuració

> Enllaç de pas de falla: aquesta funció permet que l'estat de la falla d'enllaç passi entre l'enllaç de coure i el enllaç de fibra de manera transparent.

> Detecció d'errors de finalització remota al port de Gigabit SFP

> Conversió transparent a qualsevol tipus de marc de paquets

> Sense límit de longitud de paquet

> Suport de muntatge diversificat: muntatge d'escriptori, muntatge a la paret, suport opcional de Din-Rail

> Suport àmplia gamma d'opcions de fibra: fibra multimode, mode de fibra única (abast curt a llarg abast), fibra única bidireccional i òptica CWDM

> Baix consum d'energia

> Connector 1xSFP amb preselecció remota del receptor de fibra SFP Detecció d'errors

> 1xRJ-45 10/100 / 1000Mbps, capacitat de negociació automàtica, Auto-MDI / MDI-X


>>> Font d'alimentació:

> ENTRADA: 100-240V AC

> SORTIDA: 5V DC 2A


>>> Dimensions:

105 x 81 x 26 mm (WxDxH)


Full de dades STE-8403M




>>> Especificació:

Normes

> IEEE 802.3ab 1000Base-T

> IEEE 802.3z 1000Base-SX

> IEEE 802.3z 1000Base-LX

Ports

> 1 X 1000Base-T amb port RJ45

> 1 port X mini-GBIC

Velocitat de transferència de dades

2000 Mbps (full doble)

Mitjans de xarxa

> 1000Base-T:

4 parells Cat.5, EIA / TIA-568 parell trenat de 100 ohms (STP), fins a 100 m

> 1000Base-SX Multi-mode:

>> Cable de fibra òptica multifunció de 62,5 / 125μm

>> Cable de fibra òptica de 50/125 μm

> 1000Base-LX: mode únic

>> Cable de fibra òptica multifunció de 62,5 / 125μm

>> Cable de fibra òptica de 9/125 μm

Treball

>> Temperatura de funcionament: 0 ° C ~ 45 ° C

Medi ambient

>> Temperatura d'emmagatzematge: -20 ° C ~ 70 ° C

>> Humitat: 10% ~ 90%


Hot Tags: convertidor multimèdia sfp, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barat, a granel, preu de llista, preu baix
Productes relacionats
Investigació