Convertidor de mitjans de comunicació POE

8 Port 10 / 100Base-Tx Interruptor Ethernet no gestionat amb 4 ports POE DISPONIBLES EN STOCK IEEE802.3af basat en Power Over Ethernet, ofereixen una potència total de POO de 62W, cada suport LAN de 15.5W de potència

Xateja ara
Detalls del producte

13.png

STE-8408M-POE Gigabit Media Converter Descripció:

El STE-8408M-POE és un convertidor de media gigabit dissenyat per convertir la fibra 1000BASE-FX als mitjans de coure 1000Base-T o viceversa. Ofereix 2 ports Gigabit SFP per a fibra i fibra, juntament amb ports de 2 Gigabit Tx POE per a connexions Ethernet.

Dissenyat sota els estàndards IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX, el STE-8408M-POE està dissenyat per utilitzar-lo amb mòduls SFP de doble o únic, multimodo o gigabit d'un sol ús mitjançant els connectors SC . El convertidor de mitjans de comunicació gigabit STE-8408M-POE amplia la xarxa de fibra multimode gigabit de 550m a gigabit amb fibra 100Km en mode senzill.

Els ports Gigabit Ethernet de STE-8408M-POE estan habilitats per IEEE802.3af POE, cada port pot proporcionar una font d'energia de 15.5w per connectar-se amb altres dispositius adaptatius POE. Es pot connectar a un telèfon IP habilitat per POE, a la càmera IP o a una caixa IPTV sense fonts d'alimentació externes.


Principals característiques:

Proporcioneu ports de fibra de 2 Gigabits i ports Ethernet de 2 Gigabits

Compleix amb IEEE802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 802.3ab 1000Base-TX, 802.3z 1000Base-FX, estàndards 802.3af

Suport IEEE802.3af POE (Power Over Ethernet) a través de les interfícies Gigabit Ethernet

Ample de banda: 12 G, es pot transmetre per aconseguir una velocitat de cable sense bloqueig

Compatibilitat amb marc màxim de 1536 bytes, memòria del buffer de marc: 512 KB de RAM, adreça MAC de 1 k

Compatibilitat amb VLAN i QoS basats en ports, prevenció de tempestes per difusió

Detecció automàtica del mode de transferència mitja / total duplex per al port Tx

Negociació automàtica de 10/100 / 1000Mbps i Auto MDI / MDIX per a port Tx

Proporcioneu la configuració de commutació del mode de transferència mitja / total duplex per al port Gigabit SFP

Amplieu la xarxa des de la fibra Gigabit Multimode 550m fins a la Gigabit Single Fiber 100Km

Indicació de llum: LED indica l'estat de cada Gigabit SFP o Gigabit Ethernet

Alimentació externa, Mini escriptori d'habitatge de metall, font d'alimentació externa, -48V, 1A


Interfícies de fibra de Gigabit:

Es subministra amb ranures SFP de 2 Gigabit, suporten transceptors universals SFP de 1.25Gbps

Cada port de Gigabit Fiber pot utilitzar-se com a port de pujada o enllaç descendent

Suport de fibra multimode, pot transmetre fins a 550 m amb fibra multimode

Suport de fibra Singlemode, pot transmetre fins a 100Km amb fibra de mòdul únic

Suport SC, connectors LC


Interfícies Ethernet:

Compta amb dos ports Ethernet 10/100 / 1000Base-Tx autònoms, ambdós ports IEEE802.3af POE habilitat

Podeu aplicar totes les interfícies Ethernet com a enllaç Uplink o downlink

Botiga de suport i mode de commutació directa

Suport IEEE802.3x full duplex, control de flux de contrapressió semidúplex

Suport d'adreça MAC Admissió automàtica, adreces MAC de 2K


Aplicacions principals:

El STE-8408M-POE és un convertidor de mitjans Gigabit amb ports d'enllaç descendent de POE. Amb Power Over Ethernet, els usuaris poden encendre els seus dispositius POE a través del cable Ethernet. Els usuaris poden desplegar la xarxa familiar o la petita xarxa d'oficines sense molestar fonts d'alimentació externes i Power Jacks. Es tracta d'una tecnologia que ofereix una petita implementació de xarxa simplificada als usuaris.


Esquema d'aplicació:

TIM% s es el tema 20180408131037.png


Especificacions:

Estàndard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x
IEEE802.3af Power over Ethernet

Port Ethernet

2 * 10/100 / 1000Base-Tx Negocis automàtics Ports Ethernet
Proporciona una potència de 15.5w per port

Port de fibra

Tipus de fibra

SC / LC

Longitud d'ona

/ 1310 / 1550nm

Envia poder

MMF: min: -20dBm; màx: -10 dBm

SMF: min: -20dBm; màx: 0 dBm

Cable de xarxa

10BASE-T:

Categoria 3,4 o 5 UTP / STP (màx: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (màx: 100m)

100BASE-TX:

2pairs de la categoria 5 UTP (màx: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (màx: 100m)

1000BASE-TX:

Categoria 5 UTP / STP (màx: 100 m)

1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (màxim 2Km)

SMF: 8,3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimensions (WxDxH)

125 * 85 * 27mm (potència externa)

Voltatge d'entrada

AC 100V-AC240V / 50-60HZ)

Sortida DC-48V, 1A

Temperatura operativa

0 ℃ ~ 50 ℃

Temperatura de la botiga

-30 ℃ ~ 60 ℃

Humitat

5% ~ 95% sense coagulació


Hot Tags: convertidor de mitjans POE, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació