Convertidor de mitjans de comunicació 6 port

Convertidor de mitjans de comunicació 6 port

2 ports Gigabit SFP Slots + 4 ports 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, ofereix ports de 4 Gigabit Ethernet i ports de 2 Gigabits SFP. Distància de transmissió de MMFiber 550m a SM Fiber 100Km. Botiga i avanç, Suport VLAN i QOS, Alimentació externa, Plug and Play

Xateja ara
Detalls del producte

STE-8410M Gigabit Media Converter Descripció:

El STE-8410M és un convertidor de media gigabit dissenyat per convertir la fibra 1000BASE-FX als mitjans de coure 1000Base-T o viceversa. Ofereix 2 ports Gigabit SFP per fibra i fibra, juntament amb ports de 4 Gigabit Tx per a connexions gigabit ethernet. Els usuaris poden connectar una PC que està equipada amb adaptadors Gigabit LAN, switches Gigabit Ethernet al convertidor de comunicacions Gigabit STE-8410M.

Dissenyat sota les normes IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX, el STE-8410M està dissenyat per utilitzar-lo amb mòduls SFP de doble o únic, multimodo o gigabit d'un sol ús mitjançant els connectors SC. El convertidor de media gigabit STE-8410M amplia la xarxa de fibra multimode gigabit de 550m a gigabit amb fibra 100Km en mode senzill. Amb ports Ethernet de 4 Gigabits, el STE-8410M s'aplica popularment a les solucions Gigabit Fiber a Gigabit Ethernet Chain.


Característiques:

Proporcioneu ports de fibra de 2 Gigabits i ports Ethernet de 4 Gigabits

Compleix completament amb IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, estàndards IEEE802.3z 1000Base-FX

Ample de banda: 12G, es pot transmetre per aconseguir una velocitat de cable sense bloqueig

Compatibilitat amb marc màxim de 1536 bytes, memòria del buffer de marc: 512 KB de RAM, adreça MAC de 1 k

Detecció automàtica del mode de transferència mitja / total duplex per al port Tx

Negociació automàtica de 10/100 / 1000Mbps i Auto MDI / MDIX per a port Tx

Proporcioneu la configuració de commutació del mode de transferència mitja / total duplex per al port Gigabit SFP

Amplieu la xarxa des de la fibra Gigabit Multimode 550m fins a la Gigabit Single Fiber 100Km

Indicació de llum: LED indica l'estat de cada Gigabit SFP o Gigabit Ethernet

Alimentació interna o externa, Potència petita, Bon sistema de refrigeració. bona estabilitat


Especificació:

Estàndard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / SX / LX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-SX // LX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

Port RJ-45

Auto MDI / MDIX

Port de fibra

Tipus de fibra

SC / LC

Longitud d'ona

780/850/1310 / 1550nm

Envia poder

MMF: min: -20dBm; màx: -10 dBm

SMF: min: -20dBm; màx: 0 dBm

Cable de xarxa

> 10BASE-T:

Categoria 3,4 o 5 UTP / STP (Máx: 100m), EIA / TIA-568 100; STP (màx: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs de la categoria 5 UTP (màx: 100m), EIA / TIA-568 100; STP (màx: 100m)

Full de dades STE-8410M

> 1000BASE-TX:

Categoria 5 UTP / STP (màx: 100 m)

> 1000BASE-SX / LX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125μm (la distància màxima fins a 224 / 550m)

SMF: 8/125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (la distància màxima fins a 100 km)

Dimensions (WxDxH)

30X140X100mm

Voltatge d'entrada

AC100V-AC240V i DC-5V, 2A

Temperatura operativa

0 ~ 50

Temperatura de la botiga


-20 ℃ +70

Humitat

5% ~ 90% sense coagulació

Hot Tags: convertidor de mitjans de comunicació 6 port, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació