WiFi GPON ONT

El SGN8668MVW és una sèrie de GPON ONT basat en el G.U.984.x del UIT-T dissenyat per a usuaris domèstics i d'Office. Ofereix 4 ports LAN que admeten ports mixtos de GE i FE. La seva interfície d'enllaç ascendent és un port GPON SC, és compatible amb 2.5G per a la versió posterior i 1.25G per a la versió anterior. La sèrie SGN8668MVW també ofereix 2 ports FXS i un enrutador WiFi de 300Mbps per a aplicacions de xarxa wifi de VoIP i Inici.

Xateja ara
Detalls del producte

6.png

SGN8668MVW GPON ONT:

El SGN8668MVW és una sèrie de GPON ONT basat en el G.U.984.x del UIT-T dissenyat per a usuaris domèstics i d'Office. Ofereix 4 ports LAN que admeten ports mixtos de GE i FE. La seva interfície d'enllaç ascendent és un port GPON SC, és compatible amb 2.5G per a la versió posterior i 1.25G per a la versió anterior. La sèrie SGN8668MVW també ofereix 2 ports FXS i un enrutador WiFi de 300Mbps per a aplicacions de xarxa wifi de VoIP i Inici.

Construït per a implementacions de FTTx, és compatible amb potents funcions de porta d'entrada / CPE, com ara Múltiples WAN, QOS, VLAN, Firewall, ACL, etc. És una GPON GPPE CPE d'Internet, Voice i WiFi que implementa Triple Play xarxes per fibra única.


Principals característiques:

UIT-T G.984.x GPON estàndard, compatible amb Huawei, ZTE, Fiberhome, CHIMA GPON OLT. Ofereix 1 * GPON WAN Port, suport 2.5G per a la part posterior i 1.25G per a l'upstream. Ofereix ports LAN 4 * Ethernet, suporta ports mixtos de GE i FE. Ofereix ports 2 * FXS per a desplegaments de Veu sobre IP d'alta qualitat.

CHIMA TECHNOLOGIES CO., LIMITED / 5 / F, Building NO.1, TongXin Industry Zone, HengGang, LongGang, Shenzhen, GD, Xina, Telèfon: +85 755 89362606 Fax: +86 755 89352612 Url: www.Stephen-Tele. Email: Support@stephen-tele.com

SGN8668MVW GPON ONT

Ofereix encaminador WiFi de 300 Mbps per a aplicacions WiFi domèstiques

AES 128 bits de xifrat i canvi de clau, millorant la seguretat de la transmissió

40 Tconts i 256 identificadors de port GEM, que permeten múltiples serveis en un sol CPE de subscriptor. Capa 2 de commutació, suport 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, control de l'ample de banda, abonament d'arbre, etc.

Layer 3 Home Gateway / CPE característiques amb maquinari NAT, compatibilitat amb WAN múltiple, ruta / mode Bridge, etc.

Enllaça port, es poden assignar diferents ports LAN amb diferents serveis WAN

Màx. 1: 128 La ració de fibra, la distància de transmissió màxima pot arribar als 35 km

Suport FEC (Correcció d'errors avança), garanteix una alta transmissió de dades precisa i fiable

Assistència d'assignació dinàmica d'ample de banda (DBA), assignació i ús d'ample de banda més intel·ligent.

Suport OMCI i TR069 Management, gestiona els subscriptors de manera remota.

Suporta IPv4 i IPv6, altament aplicables tant en xarxes basades en tipus IP.


Paràmetres tècnics

Paràmetres GPON

ITU-T G.984.x GPON compatible, classe B + 2 * 10 SFF GPON transceptor, SC / APC 1310nm aigües amunt i 1490nm aigües avall Suport G.984.1 Característiques generals

Suport G.984.2 Capa de dependència física (PMD) Suport tècnic G.984.3 Capa de convergència de transmissió Especificació

Transmissor de transmissió GPON d'alimentació: 0.5-5dbm, receptor de sensibilitat: -27dbm

Longitud d'ona de transmissió: Upstream: 1310nm / Downstream: 1490nm

Suport 1: 128 Relació de fibra òptica a 35 km de distància de transmissió.

Cable de transmissió de fibra: G.652 Cable de fibra òptica en mode senzill

Desxifratge configurable de AES en la càrrega útil descendent.

FEC configurable tant a les càrregues de càrrega aigües amunt i cap avall.

Cues de processador de múltiples aplicacions per a connexions dedicades a la banda.

Funcions de depuració i depuració GPON millorades.

Suport fins a 40 contenidors de transmissió (T-Contres)

Admet 256 identificadors bidireccionals del port GEM

Compatibilitat amb l'assignació dinàmica d'ample de banda NSR / SR (DBA)

Correcció d'errors de suport avançat (FEC)

Màxim 2.488 Gbps Downlink / 1.244 Gbps Suport d'enllaç d'unió Dying Gasp


QOS

IEEE802.1P QOS, DSCP, TOS:

SP, WRR, SP + WRR que envia l'origen de l'algorisme i l'ID de VOS de QOS basada en el DST-MAC, QOS basat en prioritat Vlan QOS basat en DST-IP

Característiques de porta d'entrada / CPE

Multi-WAN, suport de fins a 8 connexions WAN Suport a la ruta i / o WAN Bridged

Els enllaços de ports, dades / VoIP / IPTV es poden enllaçar a diferents ports de LAN. VLAN ID configurable per a cada una de les cues configurables de QOS WAN per a cada WAN Multi-services enllaçat a la mateixa WAN


Funcions de xarxa

MAC Learning, taula d'adreces MAC 4K

Mode de xarxa pont o ruta

Suport RIP v1, v2 per a l'enrutament

Ruta estàtica, Ruta dinàmica, Proxy DNS,

IPv4 i IPv6 TCP, UDP, RTP, SNTP, NAT, DHCP, DNS IEEE802.1Q VLAN, Port VLAN

IEEE802.1x, MAC, IP o TCP / UDP basat en ACL Control de flux d'ample de banda del port, control de flux IEEE802.3x Control de tempesta: transmissió / multidifusió / unicast desconegut, ARP

Aïllament del port, Mirall del port, Auto MDI / MDIX IEEE802.1d STP, detecció de bucle de port IGMP v2, v3 i IGMP Snooping per IPv4 MLD v2, v3 i MLD Snooping per a IPv6

Paràmetres de VoIP

Ofereix 2 ports FXS per a connexions telefòniques

2 Les trucades es poden fer / rebre simultàniament

SIP V1, V2 (RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265)

SIP i H.248, suport per registrar 2 comptes SIP

G.711, G.723.1, G.729A-8kbps, G.726, G.722, codificadors de veu ILBC Detecció de to DTMF, relleu de tons DTMF,

Tono de trucada múltiple, identificador de trucada FSK Identificació de línia de trucada Presentació Línia de trucada Restricció d'identificació

Reenviament de trucades, transferència de trucades, retenció de trucades, conferències de tres vies, etc.

QOS i TOS per garantir que els paquets de veu passin de forma prioritària

Suport RFC62 Protocol d'eco,

Suport a la màquina de fax T.38

Configuració del mapa digital de suport


Funcions d'enrutador WiFi de 300 Mbps

Ofereix un enrutador WiFi IEEE802.11n, freqüència de 2,4 GHz

4 ports LAN, suporten ports mixtos de GE i FE

MIMO, suport 2-IN-2-OUT, rendiment màxim de WiFi a 300 Mbps

Distància de transmissió WiFi: 150m per a interiors, 300m per a exteriors Protecció d'un clau WPS sobre la xarxa wifi Suport DHCP, IP estàtic i PPPOE

Servidor DHCP, Relé DHCP, Client DHCP, assignació de IP estàtica Enrutació estàtica de la font IP a destinació Firewall IP, NAT, NAPT, UPnP

DDNS, amfitrió de DMZ, reenviament de ports

64/128 bit Autenticacions WEP, IEEE802.1x, WPA i WPA2 Màxim 4 transmissió SSID, SSID oculta Selecciona automàticament el millor canal de senyal

Aïllament mutu STA i taula ACL basada en MAC Accedeix a Wifi Multimèdia (WMM), QOS millorat per a paquets multimèdia

Models Interoperables GPON OLT

CHIMA SNA8800, sèrie SNA9000T Huawei MA5680T, MA5683T OLTs ZTE C200, C220, sèrie C300 OLTs Fiberhome AN5516 OLT


Funcions de gestió

Manteniment de la interfície sèrie amb UART

Gestió web de la UI

Gestió OMCI & NMS

Gestió de línia d'ordres CLI

Gestió d'aprovisionament automàtic FTP / TFTP / HTTP

TR069 Gestió ACS

Paràmetres del maquinari

Construït sobre la potent CPU GPON SOC, CPU Dual Core a 400 MHz de CPU coberts amb unitat de refrigeració. Maquinari de suport NAT.

SDRAM de DDR3 de 16 bits, vénen amb un NAND Flash de 512 MB DDR3 SDRAM, vénen amb 1Gb Nand Flash

1 * GPON SC Port, 2.5G aigües avall, 1.25G Upstream

4 * ports LAN, suporta ports 4FE / 2GE + 2FE / 1GE + 3FE / 4GE Router WiFi de 300Mbps,

2 * 7dB o 2 * 5dB antenes externes opcionals

2 ports FXS, compatibles amb telèfons analògics i màquina de fax T.38. IEEE802.3x control de flux Full duplex i mig duplex,

Llums LED: PWR, PON, Los, WAN, VoIP1-2, LAN1-4, WiFi, WPS, USB Font d'alimentació externa, DC 12V, 1-1.5A.

 

Interfícies de maquinari


1 * Ports GPON WAN

2 * 5dB o 2 * 7Db Antenes externes (2T2R)



4 FE o 2GE + 2FE o ports 1GE + 3FE o 4GE

1 * Botó Wi-Fi



2 * Ports FXS de VoIP

1 * Botó WPS



Enrutador WiFi d'1 * 300Mbps

1 * Botó Reset



Font d'alimentació: DC 12V, 1-1.5A

1 * port USB






 

Indicacions LED: potència, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, WIFI, WPS, USB

 

Taula d'especificacions


Normes




IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.1D,






IEEE802.11b / g / n, ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984.4

Port WAN




1 * GPON WAN Port, Class B +, SC / APC Connectors


Ports LAN




4 FE o 2GE + 2FE o 1GE + 3FE ports


Ports de VoIP




2 * Port FXS







Wi-Fi




IEEE802.11b / g / n WiFi a 300Mbps


Cable Ethernet




10Base-Tx: categoria UTP 3, 4,5, fins a 100 m







100Base-Tx: categoria 5 d'UTP, fins a 100 m







1000Base-Tx: categoria UTP 5, 5E, 6, fins a 100m


Cable de fibra




Cable de fibra en mode únic de 8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm


Font d'alimentació




Entrada AC110-240V, sortida DC 12V, 1-1.5A












Temperatura


Humitat

Temperatura i humitat











Treball




0 a 50 ℃


10% - 90%






En espera




-20 a 70 ℃


5% - 90% HR


Informació de comandes

Model NO.



Descripció







Avís: Tots els models admeten el mode Router o Bridge, o el mode Router / Bridge mixt





SGN8668M



4FE GPON ONT





SGN8668MV



4FE + 2FXS GPON ONT





SGN8668MW



Rellotge WiFi 4FE + 300M GPON ONT, antenes 5dB

4 models FE



SGN8668MW-7dB



4FE + 300M Router WiFi GPON ONT, antenes de 7dB









SGN8668MVW



4FE + 2FXS + 300M Router WiFi GPON ONT, antenes de 5dB




SGN8668MVW-7dB



4FE + 2FXS + 300M Router WiFi GPON ONT, antenes de 7dB




SGN8668MG2



2GE + 2FE GPON ONT





SGN8668MVG2



2GE + 2FE + 2FXS GPON ONT





SGN8668MWG2



2GE + 2FE + 300M Router WiFi GPON ONT, antenes de 5dB

Models 2GE + 2FE



SGN8668MWG2-7dB



2GE + 2FE + 300M Router WiFi GPON ONT, antenes de 7dB









SGN8668MVWG2



2GE + 2FE + 2FXS + 300M Router WiFi GPON ONT, antenes de 5dB




SGN8668MVWG2-7dB



2GE + 2FE + 2FXS + 300M Router WiFi GPON ONT, antenes de 7dB

















SGN8668MG4



4GE GPON ONU





SGN8668MVG4



4GE + 2FXS GPON ONU


4 models GE



SGN8668MWG4



Router WiFi 4GE + 300 GPON ONU, antenes de 5dB




SGN8668MWG4-7dB



Router WiFi 4GE + 300 GPON ONU, antenes de 7dB




SGN8668MVWG4



Router WiFi 4GE + 2FXS + 300 GPON ONU, antenes de 5dB




SGN8668MVWG4-7dB



Router WiFi 4GE + 2FXS + 300 GPON ONU, antenes de 7dB


Hot Tags: WiFi GPON ONT, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació