OLT GPON 16

OLT GPON 16

El SGT8016A és un GPON OLT basat en la UIT-T G.984.x. Ofereix 16 ports GPON downstream que admeten 2048 subscriptors GPON ONT a una proporció de divisió 1: 128. Els seus ports d'enllaç ascendeixen 16 * ports GE, o opcionalment ports 2 * 10G SFP +. El SGT8016A està preparat per a IPv6, és compatible amb característiques avançades de commutació Layer 2-7 que la fan capaç d'aplicar en les xarxes FTTx més complexes

Xateja ara
Detalls del producte

88.png


SGT8016A 16 Port GPON OLT:

SGT8016A és una petita capacitat i mode de millora, casset GPON OLT, que compleix els requisits de la UIT-T G.984 / G.988, que posseeix una gran capacitat d'accés GPON, la fiabilitat de la classe operadora i la funció de seguretat completa. Pot satisfer el requisit d'accés a fibra òptica de llarga distància per la seva excel·lent capacitat de gestió, manteniment i monitorització, característiques de servei abundants i mode de xarxa flexible. SGT8016A es pot utilitzar amb el sistema de gestió de xarxa NGBNVIEW per proporcionar als usuaris la solució perfecta.

SGT8016A ofereix un port de connexió GPON de 16 *, un port combo 4 * GE i un port de 2 * 10G SFP +. L'alçada és només 1U per a una fàcil instal·lació i estalvi d'espai. SGT8016A és adequat per emetre tres en una, xarxa de videovigilància, LAN empresarial, Internet de coses, etc.


Personatges principals

UIT-T G.984.x estàndard, interoperable amb Chima i els GPON ONT més populars

Ofereix 16 * GPON SC Ports, suporten 2048 subscriptors ONT a 1: 128 Relació de divisió

Ofereix 4 * Gigabit SFP i 4 * Gigabit Tx combo ports de pujada, opcionalment ports d'enllaç ascendent 2 * 10GE SFP +.

Dual AC o Dual DC o 1AC + 1DC Redundant d'alimentació

Integral GPON DBA capacitats, assignació dinàmica d'ample de banda

IPv4 i IPv6 preparats, aptes per a la seva aplicació tant en xarxes basades en IPv4 com en IPv6

IEEE802.1Q VLAN, QinQ, traducció VLAN, GVRP, altament aplicable en xarxes HFC

Característiques avançades de commutació L2-7, suport STP, RSTP, MSTP, QOS, ACL, etc.

Funció de gestió estàndard de OMCI

Actualització de programari de batch de la UN, actualització de temps fix, actualització en temps real

Detecció d'energia òptica del port PON

CHIMA TECHNOLOGIES CO., LIMITED / 5 / F, Building NO.1, TongXin Industry Zone, HengGang, LongGang, Shenzhen, GD, Xina, Telèfon: +85 755 89362606 Fax: +86 755 89352612 Url: www.Stephen-Tele. Email: Support@stephen-tele.com

SGT8016A 16 Port GPON OLT


Paràmetres tècnics


Paràmetres GPON

UIT-T G.984.x GPON estàndard, 1310nm d'amunt i 1490nm aigües avall

Suport G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4, G.988 protocols GPON & OMCI

Solució compatible amb TR-101 per a aplicacions GPON OLT

Relació divisòria 1: 128, suport màxim 2048 subscriptor GPON ONT

Distància màxima de transmissió: 20 km

SN o SN + mètodes de contrasenya per a l'identificador i l'autenticació de l'ONT Ample de banda de T-cont, l'ample de banda estàtic i l'assignació d'ample de banda dinàmic 4096 identificadors de port per GPON MAC en les instruccions d'entrada i baixada. S'han assignat 1024 identificadors per Gpon MAC en direcció ascendent

Cable de transmissió de fibra: G.652 Cable de fibra òptica en mode senzill Funcions de depuració i diagnòstic GPON millorades.

Suport d'assignació dinàmica d'ample de banda NSR / SR (DBA), correcció d'errors de suport per a 1Kbit / s (FEC)

Encriptació triple de batre de 128 bits, tant per a l'amunt i avall Verificació de l'abonat legal ONT, l'abonat il·legal de l'informe ONT

Actualització del firmware ONT: actualització massiva, actualització temporal, actualització en temps real Detecció de potència òptica de transmissió i recepció al port PON Support Dying Gasp


Paràmetres del maquinari

Model NO. SGT8016A

Ofereix 16 ports GPON * Downstream ofereixen ports 4 * GE SFP / Tx combo upstream Opcionalment ofereix ports 2 * 10G SFP + upstream Redundants de doble alimentació AC, doble DC o 1AC + 1DC:

AC: Entrada 90 ~ 264V, 47 ~ 63Hz;

DC: Entrada -36V ~ -72V;

Capacitat de commutació: 140 Gbps

IPv4 i IPv6 Switching Througput: 104Mpps

Consum d'energia: ≤110W

Mesurament del producte: 440 mm × 44 mm × 380 mm

Pes del producte: ≤3kgs

Live Leds per a totes les interfícies


Característiques del producte

Article

SGT8016A

Característiques de PON

UIT-TG.984.x estàndard

Distància màxima de transmissió PON a 20 Km

accedeix a 128 terminals per a fibra única PON

Funció xifrada triple d'enllaç ascendent i descentrat amb 128 bits

Certificació de legitimitat de la terminal de l'ONU, informe de registre de la ONU il·legal

Algorisme DBA, la partícula és de 1Kbit / s

Funció de gestió estàndard de OMCI

Actualització de programari de batch de la UN, actualització de temps fix, actualització en temps real

Detecció d'energia òptica del port PON

Funcions L2

MAC

Forat negre MAC

Límit del port MAC

64 KB MAC (paquet d'empaquetament de xips de memòria cau de 2 MB, memòria cau externa de 720 MB)


Funcions L2

VLAN

4K entrades VLAN

Basat en port / basat en MAC / protocol / IP basat en subxarxa

QinQ i QinQ flexible (StackedVLAN)

VLAN Swap i VLAN Remark

PVLAN per realitzar aïllament del port i estalviar recursos public-vlan

GVRP

Abast

Arbre

STP / RSTP / MSTP

Detecció de bucle remot

Port

Control bidireccional d'ample de banda

Agregació estàtica d'enllaços i LACP (Protocol d'enllaç agregació de control)

Especificació del port

Seguretat

Característiques

Usuari & rsquo; s

Seguretat

Anti-ARP-spoofing

Inundacions anti-ARP

IP Source Guard crea IP + VLAN + MAC + vinculació del port

Aïllament del port

Adreça MAC vinculant al filtratge d'adreça de port i MAC

Autenticació IEEE 802.1x i AAA / Radius

Dispositiu

Seguretat

Atac anti-DOS (com ARP, Synflood, Smurf, atac ICMP), ARP

detecció, cuc i atac de cuc de Msblaster

Shell segur de SSHv2

Gestió xifrada de SNMP v3

Inici de sessió de seguretat IP a través de Telnet

Gestió jeràrquica i protecció de contrasenya dels usuaris

Característiques del servei

Xarxa

Seguretat

Examen de trànsit MAC i ARP basat en l'usuari

Restringeix el trànsit ARP de cada usuari i obliga a un usuari amb un trànsit ARP anormal

Arranjament basat en taules dinàmiques ARP

IP + VLAN + MAC + enllaç del port

Mecanisme de filtració de flux ACL L2 a L7 en els 80 bytes del paquet de capçalera definida per l'usuari

Supressió de transmissió / multidifusió basada en ports i port de risc d'apagat automàtic

URPF per evitar la falsificació i l'atac de l'adreça IP

DHCP Option82 i la ubicació física de l'usuari de càrrega de PPPoE + Autenticació de text sense format

Paquets OSPF, RIPv2 i BGPv4 i MD5

autenticació de xifratge

Característiques del servei

ACL

ACL estàndard i estès

Interval de temps ACL

Classificació de flux i definició de flux basada en l'adreça MAC origen / destinació, VLAN,

Adreça 802.1p, ToS, DiffServ, source / destination IP (IPv4 / IPv6), número de port TCP / UDP,

tipus de protocol, etc.

filtració de paquets de L2 ~ L7 a 80 bytes del paquet de paquets IP


QoS

Velocitat de velocitat d'enviament / recepció de paquets de port o flux autodefinit i proporcionar

monitor de flux general i monitor de tres velocitats de tres colors de flux autodefinit

Nota prioritària al flux o flux autodefinit i proporciona prioritat i comentari 802.1P, DSCP

CAR (taxa d'accés compromès), configuració del trànsit i estadístiques de flux

Especificació de paquets i redirecció d'interfície i flux autodefinit

Planificador de la planxa super basat en el flux o flux autodefinit. Cada port /

El flux admet 8 cues de prioritat i el programador de SP, WRR i

SP + WRR.

El mecanisme d'evasió de la congestió, incloent Tail-Drop i WRED

IPv4

ARP Proxy

Relé DHCP

Servidor DHCP

Encaminament estàtic

RIPv1 / v2

OSPFv2

BGPv4

Enrutamiento equivalent

IPv6

ICMPv6

Redirecció ICMPv6

DHCPv6

ACLv6

OSPFv3

RIPng

BGP4 +

Túnels configurades

ISATAP

Túnels 6to4

Pila dual d'IPv6 i IPv4

Multicast

IGMPv1 / v2 / v3

IGMPv1 / v2 / v3 Snooping

Filtre IGMP

MVR i cross VLAN multicast còpia

IGMP Sortida ràpida

Proxy de IGMP

PIM-SM / PIM-DM / PIM-SSM

PIM-SMv6, PIM-DMv6, PIM-SSMv6

MLDv2 / MLDv2 Snooping


Fiabilitat

Bucle

Protecció

EAPS i GERP (recuperació <>

Detecció de bucle invertit

Fiabilitat

Enllaç

Protecció

FlexLink (recuperació <50>

RSTP / MSTP (recuperació <>

LACP (recuperació <10>

BFD

Dispositiu

Protecció

Còpia de seguretat del servidor VRRP

1 + 1 còpia de seguretat calenta d'alimentació

Manteniment

Xarxa

Maintenanc

e

Port en temps real, utilització i transmissió / recepció d'estadístiques basades en Telnet

RFC3176 sFlow analysis

LLDP

GPON OMCI

RFC 3164 BSD syslog Protocol

Ping i Trace route

Dispositiu

Manageme

Nou Testament

CLI, port de consola, Telnet i WEB

SNMPv1 / v2 / v3

RMON (Monitoratge remot) 1,2,3,9 grups MIB

NTP

NGBN Visualitza la gestió de la xarxa


Informació de comandes

Model núm.

Descripció del producte

SGT8016A

SGT8016A GPON OLT, amb ports de pujada de 16 * GPON, 2 * 10G SFP +, 4 * 1GE SFP / Tx combo

SGTP01PWR100AC

SGT8016A mòdul d'alimentació de corrent AC, 100W, 110-220V AC

SFP-GPON-T20

Transceptor GPON SFP, 1310Tx / 1490Rx, SC / UPC, 20Km, Classe B +

SGTU-10G-2-SFP +

Tauler de commutació de pujada Uplink SGT8016A, ranures 2 * 10G SFP +



Hot Tags: OLT GPON 16, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix

Un parell de: Enrutador WiFi 300m

Següent: IPTV Box 4K

Productes relacionats
Investigació