GPON OLT 8

GPON OLT 8

SGT8000B proporciona un enllaç 8 * de baixada GPON, un port combo de 8 * GE o un port de 2 * 10G SFP +. L'alçada és només 1U per a una fàcil instal·lació i estalvi d'espai. SGT8000B és adequat per emetre tres en una, xarxa de videovigilància, LAN empresarial, Internet de coses, etc.

Xateja ara
Detalls del producte

99.png

SGT8000B 8 Port GPON OLT:

SGT8000B és una caixa de pizza d'alta densitat 1U, adopta la tecnologia avançada i el xip ASIC. SGT8000B compleix amb la UIT-T

Les normes G.984.x, poden interactuar amb diferents tipus d'ONU de diferents proveïdors. Pot satisfer els requisits d'accés a fibra òptica de llarga distància per la seva excel·lent capacitat de gestió, manteniment i monitorització, característiques de servei abundants i modes de xarxa flexibles. SGT8000B admet gestió de xarxa mitjançant CLI i SNMP, amb una bona interfície d'usuari, fàcil d'operar.

El SGT8000B proporciona la major densitat de ports GPON en la caixa 1U de la indústria, que té 8 ports GPON, ports de relongament elevat de 2 * 10GE o 8 * GE. El port GPON únic pot gestionar 128 ONT, un equip pot gestionar fins a 1024 ONT. El dispositiu és fàcil d'instal·lar i posar en marxa, minimitzant les inversions dels operadors, és el millor adequat per al proveïdor de serveis per desplegar la xarxa FTTH GPON.


Personatges principals

GPON ITU-T G.984.x estàndard, interoperable amb Chima i els GPON ONT més populars

Ofereix ports 8 * GPON SC, alta velocitat de divisió, cada port PON admet fins a 128 ONT i 1K T-CONT ofereix ports de pujada de 2 * 10GE o 8 * GE

Dual 1AC + 1DC Alimentació redundant

Integral de capacitats GPON DBA, assignació dinàmica de l'ample de banda IPv4 DHCP relé Opció 82 i 60, IPv6 DHCP relé opció 37 i 18

IEEE802.1Q VLAN, QinQ, traducció VLAN, GVRP, altament aplicable en xarxes HFC Suport de mecanisme de filtració de flux ACL L2 a L7, suport STP, RSTP, MSTP, QOS, ACL, etc.

Funció de gestió estàndard de OMCI

Actualització del programari de batch de la UN

Suport de múltiples mecanismes d'autenticació de la ONU: SN, Contrasenya, Contrasenya de més de SN, Sinistre, Contrasenya perduda

Paràmetres tècnics


Paràmetres GPON

UIT-T G.984.x GPON estàndard, 1310nm d'amunt i 1490nm de baixada Suport G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4, G.988 GPON & OMCI protocols

Solució compatible amb TR-101 per a aplicacions GPON OLT

Relació divisòria 1: 128, suport màxim 1024 subscriptor GPON ONTs Distància màxima de transmissió: 20Km

SN, contrasenya, contrasenya de més de SN, mètodes LoidPassword per a l'identificador ONT i l'autenticació

Ample de banda de T-cont, ample de banda estàtic i assignació d'ample de banda dinàmic 1024 identificadors de port per GPON MAC en direccions d'alta i baixa. 512 identificats assignats per Gpon MAC en adreça ascendent

Cable de transmissió de fibra: G.652 Cable de fibra òptica en mode senzill Funcions de depuració i diagnòstic GPON millorades.

Suport d'assignació dinàmica d'ample de banda NSR / SR (DBA), correcció d'errors de suport per a 1Kbit / s (FEC)

Encriptació de triple encaix de 128 bits tant per a l'amunt i avall Verificació del subscriptor legal ONT, subscripció il·legal Informe ONT ONT Actualització del firmware: actualització massiva

Detecció de potència òptica de transmissió i recepció al port PON Support Dying Gasp

Paràmetres del maquinari

Model NO. SGT8000B

Ofereix 8 ports GPON * Downstream ofereix ports 2 * 10GE o 8 * GE

Dispositius d'alimentació doble redundant AC, doble DC o 1AC + 1DC:

AC: Entrada 100 ~ 240V, 47 ~ 63Hz DC: Entrada -38V ~ -72V;

Capacitat de commutació: 40 Gbps Consum d'energia:

Típic: 48W; Màxim: 72W

Mesurament del producte: 440mm × 340mm × 44mm Pes del producte: ≤7kgs

Live Leds per a totes les interfícies

Personatges físics




Paràmetres

Descripció

Capacitat de commutació

40 Gbps

Interfície PON

8 ports GPON

Uplink Interface

2 ports 10GE o 8 ports GE

 

Font d'alimentació

1 plus 1 AC: Entrada 100 ~ 240V , 47 ~ 63Hz

1 plus 1 DC: Entrada -38V ~ -72V

Consum energètic

Típic: 48W; Màxim: 72W

Dimensions (mm) (W * D * H)

440mm * 340mm * 44mm

 

 

 

Medi ambient

Temperatura de treball: -5 ° C ~ 55 ° C Temperatura d'emmagatzematge: -40 ° C ~ 70 ° C

Humitat relativa: 10% ~ 90%, sense condensació



Especificació tècnica






Característiques

Descripció

 

 

 

 

 

Característiques de PON

Compleix amb la norma UIT-T G.984.x

Taxa de divisió alta, cada port PON admet fins a 128 ONU i 1K T-CONT Suport de cinc tipus de perfil d'ample de banda T-CONT

Suport de múltiples mecanismes d'autenticació de la ONU: SN, contrasenya, contrasenya de més de SN, Loid, LoidPassword. Suport de DBA (assignació dinàmica d'ample de banda)

Suport de configuració de rang i de configuració lògica

Suport d'activació / desactivació de FEC aigües amunt i avall Suport d'encriptació AES


 

VLAN

Suport de 4K VLAN entrades

Suport de QinQ basat en el flux del port o del servei

Suport de VLAN afegeix, elimina, tradueix i es basa en el flux de servei de la UN


 

Spanning Tree

Suport del protocol d'arbre spanning (STP) IEEE 802.1D

Suport del protocol d'arbre ràpid d'extensió IEEE 802.1w (RSTP)


 

Port

Suport de control bidireccional d'ample de banda

Suport d'agregació d'enllaços estàtics i protocol dinàmic LACP (Protocol de control d'agregació d'enllaços) Suport de replicació de ports i replicació de trànsit

 

Funcions de Ethernet

 

 

 

Multicast

Multicast estàtic IGMPv1 / v2 / v3

IGMP Snooping / Proxy MLD Snooping / Proxy

Suport de multidifusión a través de diferents VLAN


 

 

 

QoS

Suport del límit de tarifes basat en el flux de servei o autodefinit

Suport d'observacions prioritàries basades en el flux del servei de port o autodeterminat i proporcionen prioritat i comentari de 802.1P, DSCP

El suport de la programació de QoS basada en el port i el flux de servei autodeterminat , el suport de 8 cues de prioritat , l'algorisme de programació és SP, WRR o SP plus WRR.

Suport al mecanisme d'evitar la congestió

 

 

 

 

 

 

 

Funcions de seguretat

 

 

 

Seguretat de l'usuari

Suport d'anti-ARP-spoofing Suport d'anti-ARP-flooding

Suport d'aïllament del port i control d'aïllament de la ONU Suport d'enllaç entre IP, MAC, VLAN i port Suport d'IPv4 DHCP relé Opcions 82 i 60

Suport de l'opció de relé IPv6 DHCP 37 i 18

 

Seguretat del dispositiu

Suport d'atac anti-DoS

Suport de gestió jeràrquica i protecció de contrasenyes

 

Seguretat en xarxa

Suport a la supressió de transmissió / multidifusió basada en port

Suport del mecanisme de filtració de flux AC L2 a L7 en els 80 bytes del cap del paquet definit per l'usuari

Xarxa

Gestió

CLI (interfície de la línia d'ordres)

NMS (Sistema de gestió de xarxa) a través de la interfície SNMP


Informació de comandes




Model núm.

Descripció del producte

SGT8000B

SGT8000B GPON OLT, amb ports de 8 * GPON, 2 * 10GE o 8 * ports de pujada de GE

SFP-GPON-T20

Transceptor GPON SFP, 1310Tx / 1490Rx, SC / UPC, 20Km, Classe B +

SGTU-10G-2-SFP +

Tauler de commutació de pujada Uplink SGT8016B, ranures 2 * 10G SFP +


Hot Tags: GPON OLT 8, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació