EPON ONU 4 ports

CHIMA 4FE GEPON ONU, suporta un enllaç ascendent EPON 1.25G i proporciona ports LAN 4 * 10 / 100Base-Tx. Es tracta d'un terminal estàndard IEEE802.3AH GEPON que es pot aplicar a les xarxes FTTH i FTTO.

Xateja ara
Detalls del producte

SON8014F 4 FE GEPON ONU Descripció:

El SON8014F és un GEPON ONU (Unitat de xarxa òptica) basat en la tecnologia IEEE802.3AH de Telecom. Ofereix 1 * 1.25G EPON Uplink SC port i ports LAN 4 * 10 / 100Base-Tx Ethernet. El seu enllaç ascendent GEPON proporciona una entrada d'ample de banda alta de 1.25Gbps. I el seu port de LAN de 100 Mbps es pot connectar a un enrutador WiFi, un telèfon VoIP, caixes IPTV per a l'aplicació de xarxes domèstiques, serveis VoIP i IPTV. El SON8014F té una estructura de maquinari de 100 Mbps rendible, és un terminal de la ONU competitiu per als ISPs que implementen xarxes FTTH i FTTO.


Principals característiques:

• Compleix amb la norma IGEE802.3AH Gigabit EPON, que admet transmissions de fibra òptica pura.

• Transmissió en WDM / Single fiber, estalviant costos en cables de fibra, la distància màxima de transmissió pot arribar fins a 20Km.

• L'upstreaming funciona a 1310nm i Downstream a una longitud d'ona de 1490nm, evitant conflictes de senyal de fibra

• Suport d'assignació d'ample de banda flexible, pot assignar l'amplada de banda requerida per a cada subscriptor.

• Compatibilitat amb la seguretat de la transmissió millorada, suport a la transmissió encriptada a la part posterior i la TDMA per a l'amuntegament.

• Suport Multicast, els subscriptors poden sol·licitar de manera opcional VOD, videoconferència, etc.

• Admet l'adreça MAC i l'adreça IP vinculant a una PC específica, protegint la vostra privadesa.

• Suport a múltiples LLID, diferents usuaris i serveis es poden enllaçar a diferents SSID.

• Compatible amb prioritats QI IEEE802.1P úniques per a diferents serveis i LLIDs,

• Suport a la gestió local o remota, pot gestionar i proporcionar a través de NMS.

• Compatibilitat amb la detecció d'errors de fibra, NMS pot indicar el fracàs i la ubicació del mateix.


Característiques del maquinari:

• Ofereix 1 * 1.25G port Gepon SC per a l'ascensió ascendent,

• Ofereix ports LAN 4 * 10 / 100Base-Tx

• Sensibilitat del port òptic de Gepon: -2dBm a -27dBm

• Relació de fibra: s'aplica una relació de fibra diferent a la distància de transmissió diferent, 1:64 MAX.

• Suport de banda ampla de banda ampla de 2.8Gbps

• Ve amb indicadors de LEDs vius per a l'estat de treball, l'estat de l'enllaç, l'alarma del sistema, l'estat de GEPON i l'alarma, el poder, etc.

• Disseny d'escriptori, habitatge plàstic amb disseny de refredament millorat,

• Adaptador de corrent continu de corrent continu de 12V, 1A, suporta Àsia, Europa, EUA, Regne Unit, UA i els connectors elèctrics estàndard de Brasil.

Característiques del programari:

• Funcions de commutació de la capa 2 de suport

• Suport a la detecció automàtica de l'ONU i registre automàtic

• Admet l'enllaç i el filtratge de l'adreça MAC

• Suport d'enllaç IP i filtratge

• Suport d'alarma de l'ONU i proves de connexió d'usuari

• Suport FIFO, agregació de ports de suport

• Suport del control de reemplaçament i transmissió del port

• Suport DHCP Opció 82 i DHCP Snooping

• Suport IEEE802.1Q VLAN, VLAN basat en ports,

• Suport IEEE802.1P QOS, TOS, COS

• Suport IEEE802.1d Spanning Tree

• Suport d'autenticació IEEE802.1x

• Admet la limitació d'adreces MAC,

• Suport IGMP V2, V3 i IGMP Snooping per a multidifusió

• Suport IEEE802.3X full duplex, control de flux de contrapressió half duplex

• Suport de control d'ample de banda


Especificacions:


Normes

IEEE 802.3ah, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE802.1d, IEEE
802.1P, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1X, RFC1155, RFC1157, RFC1112, RFC1113

Topologia

Topologia d'estrelles

Ports d'enllaç ascendent

1 * 1.25 Gbps Port Gepon SC,

Ports de baixada

4 * 10 / 100Base-Tx Fast Ethernet LAN

Velocitat de transmissió

1,25 Gbps

Distància de transmissió

Màxim 20 km

Indicadors LED

Enllaç, activitat, full / half duplex, velocitat i potència en la funció de diagnòstic

 

Cable Ethernet

10Base-Tx: categoria UTP 3, 4,5, fins a 100 m
100Base-Tx: categoria 5 d'UTP, fins a 100 m
1000Base-Tx: categoria UTP 5, 5E, 6, fins a 100m

Cable de fibra

Cable de fibra en mode únic de 8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm

Font d'alimentació

AC 96-260V, DC 12V, 1A, Font d'alimentació interna

 

Humitat de la temperatura

Temperatura

Humitat

Treball

0 ℃ - 45 ℃

10% - 90%

En espera

-30 ℃ - 60 ℃

5% - 90% HR


Hot Tags: EPON ONU 4 ports, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix

Un parell de: 1 Gateway WiFi de GE SFP

Següent: GEPON ONU TV

Productes relacionats
Investigació