Sistema 8 Port Gepon OLT

Sistema 8 Port Gepon OLT

El SNA8800TW és un sistema GEPON OLT basat en la norma IEGE802.3AH Gigabit EPON. Compta amb 8 ports GEPON, que poden connectar fins a 512 GEPON ONU a 1:64 de divisió de fibra. Es tracta d'un sistema de telecomunicacions GEPON OLT dissenyat perquè els ISP despleguen xarxes Triple Play Gepon per oferir serveis de dades d'Internet, Voice i IPTV d'alta qualitat (com IPTV, VoIP i serveis de transmissió de dades) als subscriptors.

Xateja ara
Detalls del producte

SNA8800TW 8 ports GEPON OLT:

El SNA8800TW és un sistema GEPON OLT basat en la norma IEGE802.3AH Gigabit EPON. Compta amb 8 ports GEPON, que poden connectar fins a 512 GEPON ONU a 1:64 de divisió de fibra. Es tracta d'un sistema de telecomunicacions GEPON OLT dissenyat perquè els ISP despleguen xarxes Triple Play Gepon per oferir serveis de dades d'Internet, Voice i IPTV d'alta qualitat (com IPTV, VoIP i serveis de transmissió de dades) als subscriptors.

Personatges principals

n    Suport 8 ports GEPON SC, velocitat de transmissió de 1.25Gbps.

n    Suport 8 * 10/100 / 1000Base-Tx interfícies d'enllaç ascendent

n    Suport 4 10G * interfícies d'enllaç ascendent SFP o 4 * 10/100/1000/10000 Base-Tx

n    Podeu connectar fins a 512 GEPON ONU a 1:64 de la proporció de divisió de fibra

n    Utilitzeu el chipset de commutació Ethernet de tres capes, la capacitat d'intercanvi és de 128Gbps.

n    Proporciona port de consola, interfície de gestió de xarxa fora de banda i banda

n    Suport de la gestió de configuració de la WEB

n    Suport a la gestió de configuració CLI i als sistemes de gestió de xarxes SNMP El consum d'energia és de 60 W.

n    Compatibilitat amb l'assignació dinàmica d'ample de banda DBA, la granularitat d'amplada de banda és de 64 Kbps.

n    Suporta l'enquadernació i el filtratge MAC automàtic de la ONU

n    Suport a la configuració de negocis fora de línia de l'ONU, Suport Configuració automàtica

n    Suport d'aïllament del port PON, Suport de xifrat encriptada triple

n    Suport 4096 addicions VLAN, transmissions transparents i transformacions, suport VLAN stack (QinQ)

n    Admet l'aprenentatge i l'envelliment de la velocitat de línia MAC 32K, limitació d'adreces de port de suport del MAC

n    Suport IEEE 802.1d (STP) i 802.1w (RSTP) Spanning Tree Protocol

n    Suport IGMP v1 / v2 Snooping i Proxy, suport multicast controlat per CTC

n    Programació de la cua de prioritat d'assistència, suport SP, WRR o algorisme de programació SP + WRR

n    Límit de velocitat del port d'assistència, suport del filtratge de paquets de dades

n    Admet mirall de port i agregació de ports

n    Proporciona estadístiques de registre, alarmes i rendiment

n    Suport de la gestió de configuració de la WEB

n    Admet la gestió de xarxa SNMP v1 / v2c


Paràmetres EPON

Suport estàndard IEEE802.3AH Gigabit Epon

Suport de 20 km de distància de transmissió sobre fibra simple

Suport 8 ports Gepon downstreaming, suport 1:64 ràtio de divisió de fibra, pot connectar fins a 512 UN

Suport de xifrat Triple Churning per a l'upstreaming i downstream Suport a la Xina Telecom Standard CTC 2.0, 2.1, 3.0

Suport d'assignació dinàmica d'ample de banda DBA,

Suport a la detecció automàtica de la ONU i notificació de registres il·legals de la ONU Suport a la inspecció automàtica de la potència de fibra òptica rebuda.

Suport de 1.25 Gbps transmissió GEPON, longitud d'ona de Gepon SC: enllaç ascendent: 1310nm, Downlink: 1490nm

Suport CATV sobre l'aplicació EPON, longitud d'ona CATV a 1550 nm.

Potència mitjana de transmissió òptica per al port Gepon SC: + 2dbm a + 7dbm

Sensibilitat òptica de la recepció del port Gepon SC: -30dBm

Ràtio de fibra òptica màxima: 1:64 a 20 km de distància de transmissió

Suport estàndard OAM i funcions de gestió expandibles OAM Suporta actualitzar les ONU remotament en lots.


Paràmetres del maquinari

Totalment compatible amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, estàndard IEEE802.3ah

Suport 8 ports GEPON SC, velocitat de transmissió de 1.25Gbps.

Suport 8 * 10/100 / 1000Base-Tx interfícies d'enllaç ascendent

Suport 4 10G * interfícies d'enllaç ascendent SFP o 4 * 10/100/1000/10000 Base-Tx

Recolza la protecció ràpida EAPS i la protecció de la via òptica GEPON.

Taula d'adreces MAC: 32K

Taula VLAN: 1-4096

Font d'alimentació: font d'alimentació principal + alimentació de seguretat

Font d'alimentació AC: AC: 90 ~ 264V, 50 / 60Hz DC: -36 ~ -72V

SNA8800TW 8 port OLT altura del xassís: 1U


Especificacions del maquinari:

Article

SNA8800TW


Interfície de servei

Suport de 8 ports PON


Proporcioneu ports d'enllaç ascendent de 4 * 10G


Proporcioneu 8 ports d'enllaç ascendent GE RJ 45 (auto adaptació 10/100 / 1000Base-T )


Interfície de configuració de gestió

Proporcioneu una interfície de gestió de la xarxa externa 10 / 100Base-T RJ45


La gestió de banda pot ser qualsevol port de pujada


Proporciona port de consola


Intercanvi de dades

Utilitzeu el chipset de commutació L3 Ethernet, la capacitat d'intercanvi és de 128Gbps,


LED

RUN, PW1 i PW2 indiquen l'estat del funcionament i l'estat de funcionament del sistema.


PON1 a PON8 indiquen el LINK i l'estat actiu de 8 ports PON.


GE1 a GE8 indiquen el LINK i l'estat actiu de 8 interfícies GE RG45.


XGE1 a XGE4 indiquen el LINK i l'estat actiu de les interfícies 4 10GE.


Font d'alimentació

Alimentació de potència de 220V / 1A Ac ( Seleccioneu els dispositius d'alimentació segons els requisits d'AC o

DC, font d'alimentació única o doble )


El consum d'energia típic és de 60 W.


Pes

4,6 Kg


Treball

0 ~ 55


temperatura Dimensió

300.0 mm ( longitud ) * 440.00 mm ( ample ) * 44.45 mm ( alçada )



Característiques

Norma EPON

IEEE802.3ah, YD / T 1475-2006 i estàndard CTC 2.0 / 2.1 / 3.0

Dinàmic

Ample de banda

Assignació

( DBA )

Suport d'ample de banda fix, ample de banda garantit, ample de banda màxim, prioritat i altres paràmetres del paràmetre SLA.






La granularitat d'amplada de banda és de 64 Kbps.

Característiques de seguretat

Suport AES i xifrat Triple Churning del port PON

Compatibilitat amb l'adreça MAC vinculant i filtrat de la ONU.

VLAN

Suport 4096 addicions VLAN, transmissions transparents, transformacions i eliminacions.

Suporta VLANs basats en ports, adreces MAC, protocols i subxarxes IP.

Suport de la pila VLAN ( QinQ )

Adreça d'adreces MAC

Admet adreces MAC de 32K

Aprenentatge d'adreces MAC basat en la velocitat de línia del maquinari

Limitacions MAC basades en el port, VLAN, l'agregació d'enllaços.

Spanning Tree

Protocol

Suport IEEE 802.1d (STP) i 802.1w (RSTP) Spanning Tree Protocol

Multicast

Suport per IGMP Snooping i IGMP Proxy, suport multicast controlat per CTC.

Suport IGMP v1 / v2

Protocol NTP

Suport del protocol NTP

QOS

Compatibilitat amb programació de cua de prioritat 802.1p.

Compatibilitat amb l'algoritme de programació SP, WRR o SP + WRR.

Control d'accés

Llista ( ACL )

Configureu les regles d'ACL segons la IP de destinació, la font IP, el MAC de destinació, el MAC de la font, el número de port del protocol de destinació, el número de port del protocol d'origen, el tipus de marc de Ethernet SVLAN, DSCP, TOS, prioritat IP, el tipus de protocol de prioritat de paquet IP.

Suport del paquet de filtratge utilitzant les regles ACL anteriors.

Suport per utilitzar les regles ACL anteriors per a la configuració de Cos, la configuració de prioritat IP, el mirall, el límit de velocitat i l'aplicació de redirecció.

Control de flux

Suport el control de flux dúplex complet IEEE 802.3x.

Límit de velocitat del port de suport.

Agregació d'enllaços

Admet grups d'agrupació de 8 ports, cada grup suporta 4 ports membres.

Especificació del port

Admet la reflexió del port de la interfície d'enllaç ascendent i el port PON.

Registre

Suporta el registre de màquines de sortida a nivell d'alarma.

Suport de sortida de registre a terminals, fitxers i servidors de registre.

L'alarma

Suport 4 nivells d'alarma (greus, importants, secundaris i d'advertència)

Suport de 6 tipus d'alarma (comunicació, qualitat del servei, manipulació d'errors, equips de maquinari i


medi ambient)

Suport de sortida d'alarma a la terminal, registre i servidor de gestió de xarxes SNMP.

Estadístiques de rendiment

El temps de mostreig d'estadístiques de rendiment és d'1 ~ 30 segons.

Recolza les estadístiques de rendiment de 15 minuts de la interfície d'enllaç ascendent, el port PON i els ports d'usuari de l'ONU.

Gestió de manteniment

Suport OLT configuració d'estalvi i restaurar la configuració de la fàbrica.

Suport OLT actualització en línia.

Suport de configuració de servei fora de línia i configuració automàtica d'ONU.

Suport d'actualització remota i actualització per lots de la ONU.

Funcions de gestió de xarxa

Admet configuració de gestió CLI local o remota.

Suport de gestió de xarxa SNMP v1 / v2c, suport de banda ampla i gestió de xarxa en banda.

Compatibilitat amb l'especificació MMP SNMP MEP de "EPON + EoC" de la indústria de la ràdio i la televisió, recolza el protocol automàtic de descobriment del capçal EoC (BCMP).

Suport de la gestió de configuració de la WEB.

Obert per a la gestió de la xarxa de tercers MIB

Informació de comandes



Model núm.

Descripció del producte

SNA8800TW

SNA8800TW EPON OLT, amb 8 * EPON Ports, 4 * 10GE SFP i 8 ports de relongament RJ45


Hot Tags: sistema 8 port gepon olt, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix

Un parell de: 16 Port Gepon Olt

Següent: 4LAN 2FEX WIFI CATV ONU

Productes relacionats
Investigació