GEPON OLT 2 ports

GEPON OLT 2 ports

CHIMA 2 Port GEPON OLT, compatible amb la relació de fibra 1:64, pot connectar fins a 128 ONU remotes.

Xateja ara
Detalls del producte

SNA8220T 2 Port Gepon OLT Descripció del sistema:

El SNA8220T és un sistema Gepon OLT basat en l'estàndard IEEE802.3AH Gigabit Epon. Suporta ports màxims de 2 Gepon, que poden connectar fins a 128 unitats de subscripció Gepon ONU a 1:64 de fibra òptica. Es tracta d'un sistema OLT de Telecom Grade Grade dissenyat per a proveïdors de serveis d'Internet que ofereixen serveis d'Internet d'alta velocitat i alta qualitat (com ara IPTV, VoIP, serveis de transmissió de dades) als Subscriptors.


Característiques de la gestió de xarxa Rich Layer 2:

El SNA8220T és compatible amb la transferència de velocitat de cable de capa rica 2 i característiques de gestió rica com IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z gigabit Ethernet, IEEE802.3ad, control de flux IEEE 802.3x, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Arbre ràpid d'expansió, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3, etc.


Manteniment i gestió uniformes de xarxes:

El sistema Gepon OLT SNA8220T suporta una gestió potent i característiques de manteniment convenients. És compatible amb la gestió de SNMP, Telnet i NMS. Amb el programari de gestió de SNMP, com Dude, HP Openview instal·lat en una PC de gestió, els administradors del sistema poden gestionar i configurar fàcilment l'SNA8220T OLT fàcilment i remotament amb algunes maneres alternatives.


Tecnologia Gepon basada en la norma IEEE802.3ah:

El SNA8220T ve amb 2 tragamonedas fixes GEPON SFP i 2 combo Gigabit SFP / Tx interfícies d'enllaç ascendent.

Suport estàndard IEEE802.3AH Gigabit Epon,

Suport un màxim de 2 transceptors de Gepon SFP per a enlluernament, pot connectar fins a 128 unitats de subscripció ONU

Compatibilitat amb la velocitat de transmissió de 1.25Gbps

Longitud d'ona dels ports de Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Potència mitjana de transmissió òptica per al port Gepon SC: + 2dbm a + 7dbm

Sensibilitat òptica de la recepció del port Gepon SC: -30dBm

Ràtio de fibra òptica màxima: 1:64

Suport CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon estàndard

Suport estàndard OAM i funcions de gestió OAM expandibles

Suport de xifratge per obtenir dades d'enllaç ascendent i descentralitzat

Suport a l'actualització d'una única ONU o de diverses ONU de manera simultània i remota per part de l'administrador del sistema

Suport d'autenticació de la ONU, pot denunciar esdeveniments de registre il·legals de la ONU


Característiques del maquinari:

Totalment compatible amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, estàndard IEEE802.3ah

Suport 2 ports GEPON SC, la velocitat de transmissió a 1,25Gbps

Suport 2 * 10/100 / 1000Base-Tx i 2 Gigabit SFP Slots combo interfícies d'enllaç ascendent

Xassís 1U amb ventiladors de refrigeració equipats a l'interior

Suport Hot Swap de transceptors GEPON SFP

Recolza la protecció ràpida EAPS i la protecció de la via òptica GEPON.

Taula d'adreces MAC: 8K

Taula VLAN: 1-4094

Font d'alimentació:

Font d'alimentació AC: 110-240V AC, 50 / 60Hz


Característiques del programari:

El SNA8220T admet funcions de gestió de la capa completa 2:

Suport IEEE802.1Q VLAN, VLAN basat en ports

Suport IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Suport IEEE802.3ad Agregació d'enllaços,

Suport IEEE802.3X Half Duplex i Full Duplex Control de flux de pressió

Suport IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (assignació dinàmica d'ample de banda), SLA,

Llista de control d'accés de suport (ACL) basada en el flux

Control d'ample de banda de suport

Suport Multicast: IGMP V1, V2, Snooping IGMP, VLAN multicast,

Suport Cli, Telnet, SNMP V1, V2c,


Aplicació de solucions Gepon:

El sistema Gepon està format per Gepon OLT, Gepon ONU i Split Optical Fiber. Gepon OLT és el dispositiu mestre (també ordenat com a equip de commutació d'accés a la capa 2) que es connecta a Gepon ONU amb divisors òptics de fibra. Gepon ONU és el dispositiu d'abonat que s'estableix a la casa dels subscriptors. Amb el NMS instal·lat al servidor PC al costat de Gepon OLT, els administradors poden gestionar / configurar Gepon ONU a la sala del servidor de Gepon OLT de manera remota. Amb tota la fibra de 1 gigabit o 10 Gigabit connectada, el sistema Gepon ofereix un ampli ample de banda que pot assolir o superar els requisits de transmissió de serveis IPTV, VoIP i Data.

És una opció excel·lent per a solucions de fibra a la llar, fibra a la construcció, etc.


Especificacions:

Model NO.

SNA8220T

Maquinari

Capacitat de maquinari

Estàndards de maquinari

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, estàndard IEEE802.3ah

Ports GEPON

2 ports GEPON SC

Ports d'enllaç ascendent

Combo 2 port 10/100 / 1000Base-Tx amb ranures SFP de 2 Gigabit

Sistema de refrigeració

Xassís 1U amb ventiladors de refrigeració equipats a l'interior

Interfícies Gepon 1.25G

Suport 2 interfícies Gepon SFP

Capacitat de commutació

8Gbps

Taula d'adreces MAC

8K

Taula VLAN

1-4094

Hot Swap

Suport Hot Swap de GEPON SFP Transceiver

EAPS

Recolza la protecció ràpida EAPS i la protecció de la via òptica GEPON.

Font d'alimentació

Font d'alimentació AC: 110-240V AC, 50 / 60Hz

Personatges de Gepon

  • Suport estàndard IEEE802.3AH Gigabit Epon,

  • Suport un màxim de 2 ports Gepon SC per a l'enllaç descendent, pot connectar fins a 128 unitats de subscripció ONU

  • Compatibilitat amb la velocitat de transmissió de 1.25Gbps

  • Longitud d'ona dels ports de Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Potència mitjana de transmissió òptica per al port Gepon SC: + 2dbm a + 7dbm

  • Sensibilitat òptica de la recepció del port Gepon SC: -30dBm

  • Ràtio de fibra òptica màxima: 1:64

  • Suport CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon estàndard

  • Suport estàndard OAM i funcions de gestió OAM expandibles

  • Suport de xifratge per obtenir dades d'enllaç ascendent i descentralitzat

  • Suport a l'actualització d'una única ONU o de diverses ONU de manera simultània i remota per part de l'administrador del sistema

  • Suport d'autenticació de la ONU, pot denunciar esdeveniments de registre il·legals de la ONU

 


Programari

Suport IEEE802.1Q VLAN, VLAN basat en ports

Suport IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Suport IEEE802.3ad Agregació d'enllaços,

Suport IEEE802.3X Half Duplex i Full Duplex Control de flux de pressió

Suport IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out),
DBA (assignació dinàmica d'ample de banda), SLA,

Llista de control d'accés de suport (ACL) basada en el flux

Control d'ample de banda de suport

Suport Multicast: IGMP V1, V2, Snooping IGMP, VLAN Multicast,

Suport Cli, Telnet, SNMP V1, V2c,

Suport actualització del firmware amb TFTP i FTP

Hot Tags: GEPON OLT 2 ports, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix

Un parell de: Port ATA 1 FXS

Següent: Gigabit Fiber Converter

Productes relacionats
Investigació