Interruptors òptics de 24 ports web òptics

Interruptors òptics de 24 ports web òptics

24 port 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP Slots + 2 ports 10/100 / 1000Base-Tx Combo controlat Fibre switch, Suport IEEE 802.1P QOS, IEEE 802.1Q VLAN, VLAN basat en ports, Gestió basada en web, Multi-VLANs en ONE , Port Mirroing, Control de l'ample de banda del port, Tronc, Suport de doble o única fibra, Modes úniques o MultiMode, SC o ST o FC connectors, 2K MAC Address, Internal Power Supply, Transmissió distància de 2Km a 120Km

Xateja ara
Detalls del producte

STE-224-X3XM 24 ports 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP / Tx Combo controlat de fibra de fibra:

El STE-224-X3XM és un commutador de fibra òptica de 24 ports, dissenyat especialment per distribuir un enllaç de fibra en diversos llocs.

Inclou ports de fibra òptica de 24 100 Mbps per a enllaç descendent, 2 ranures Gigabit SFP combo i ports 10/100 / 1000Base-Tx per a l'enllaç ascendent.

Els ports de fibra òptica 100Base-Fx suporten un mode únic i fibra multimodo, les distàncies de transmissió van des de fibra multimodo de 2Km a Fibre 120Km en mode senzill. Els ports d'enllaç ascendent Gigabit SFP admeten transceptors universals SFP de fibra multimode i fibra de mode individual, les distàncies de transmissió van des de fibra multimode 550m fins a 120Km de manera individual, amb la qual cosa ajuda a ampliar la seva xarxa.

El STE-224-X3XM és un switch de fibra administrada de capa 2 que admet IEEE802.1Q VLAN, IEE802.1P QOS, control de banda ampla, SNMP, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1W Arbre ràpid de gran abast, característiques de gestió de capa 2, etc. Li proporciona una gran capacitat d'Internet que satisfà o fins i tot excedeix els requisits de xarxa per IPTV, VoIP i transmissió de dades. Es tracta d'un equip de distribució de fibra òptica àmpliament aplicat en aplicacions de fibra a terra, fibra a l'edifici i fibra a la ciutat.


Característiques del maquinari:

Ofereix ports portuaris òptics de 24 ports 100Base-Fx, opcionals de SC, ST, FC

Suport per a equips amb transceptors de fibra òptica de doble nucli o nucli únic 1 * 9

Suport de fibra multimodo, la distància de transmissió pot arribar fins a 2 o 5 km

Suport de fibra Singlemode, la distància de transmissió pot ser de 20Km fins a 120Km

Ofereix 2 ports de fibra Gigabit SFP i ports Ethernet 2 10/100 / 1000Base-Tx

Els ports de fibra Gigabit SFP i Gigabit Ethernet són per a ús combo

Els ports de fibra Gigabit SFP admeten transceptors universals Gigabit SFP d'una sola manera o fibra multimode

La distància de transmissió per a la interfície de fibra gigabit SFP pot ser de 550 mm de multimodo a 120 m de mòdul individual

Suport Store i Mode de commutació avançada

Compleix totalment les normes IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

Suport 8.8Gbps ample de banda del pla posterior

Suport IEEE802.3x control de flux de contrapressió complet i doble duplex

Suport l'adreça automàtica de l'adreça MAC, proporcioneu una adreça MAC de 8K

Es subministra amb indicadors LED en viu per a l'estat de treball, l'estat d'espera, la potència, etc.

Caixa de muntatge de rack de 19 ", altura 1U

Es subministra amb alimentació interna

Impulsió d'alimentació, suport de tensió de corrent AC 96V a 260V

Suport Àsia, Europa, EUA, Regne Unit, tapes d'alimentació estàndard de l'AU


Característiques del programari:

Support VLAN basat en ports, IEEE802.1Q VLAN de 1-4094 identificadors VLAN,

Suport d'ample de banda de control de mínim de 64 Kbps i màxim de 100 Mbps

Suport IEEE802.1P QOS, COS, TOS

Suport SNMP V1, V2c, Suport de gestió basada en WEB,

Suport IEEE802.1d Spanning Tree

Suport IEEE802.1w Arbre de ràpid abast

Suport de rèpliques de ports

Suport IGMP Snooping V1, V2 i 256 grups Multicast

Suport MIB, suport 4 grups RMON


Aplicació principal:

Amb els ports d'enllaç ascendent Gigabit Fiber i ports de baixada de fibra de 100 Mbps, el STE-224-X3X1 té una capacitat de transmissió molt gran que

pot satisfer o superar la major part dels requisits de transmissió de veu, vídeo i dades a través d'Ethernet. Es pot aplicar com a equip de distribució òptica col·locada en pisos o en sales de servidors d'edificis. És una gran opció per a les solucions Fiber To The Floor, Fiber To The Building, Fiber To The City.


Especificacions:

Normes

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, normes IEEE802.3z IEEE802.3x, IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol, IEEE802.1P QOS, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1V VLAN basat en ports, control d'accés IEEE802.1x, IEEE802.1w Rapid Spanning Tree, RFC1157 SNMP, RFC 1112/2236 IGMP, 1123/1493/1643 MIB

Topologia

Topologia d'estrelles, topologia d'anell

Ports d'enllaç ascendent

2 ports de fibra Gigabit SFP i 2 ports Ethernet 10/100 / 1000Base-Tx combo

Ports de baixada

Ports de fibra òptica de 24 ports 100 Fase-Fx

Adreça MAC

8K

Velocitat de transmissió

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Mode de commutació

Botiga i reenviament

Indicadors LED

Enllaç, activitat, full / half duplex, velocitat i potència en la funció de diagnòstic

Cable Ethernet

10Base-Tx: categoria UTP 3, 4,5, fins a 100 m
100Base-Tx: categoria 5 d'UTP, fins a 100 m
1000Base-Tx: categoria UTP 5, 6 fins a 100 m de cable

Cable de fibra

100Base-Fx i 1000Base-X:
Cable de fibra en mode únic de 8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm
Cable de fibra multi-mode 50, 62.5 i 100 μm

Font d'alimentació

AC 96-260V, font d'alimentació interna

Humitat de la temperatura

Temperatura

Humitat

Treball

0 ℃ - 55 ℃

10% - 90%

En espera

-20 ℃ - 65 ℃

5% - 95% HR


Hot Tags: 24 ports d'interruptors òptics de la web, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació