Interfície web Smart Gigabit 26 ports

Interfície web Smart Gigabit 26 ports

El STE-2226-GW és un commutador webmart gigabit que ofereix ports ethernet de 24/10 / 100Base-Tx, ranures de 2 gigabits i 2 ports Gigabit ethernet. Amb aquest canvi gigabit gestionat, els usuaris poden ampliar la seva xarxa fins a 80 km.

Xateja ara
Detalls del producte

STE-2226-GW 26 Port Gigabit Websmart Switch Descripció:

El STE-2216-GW és un commutador gigabit Websmart que ofereix 24 ports 10 / 100Base-Tx Auto-Negociació i Auto MDI / MDIX, juntament amb 2 ranures SFP gigabit i 2 ports Gigabit TX combo, amb el qual els enabesusers amplien la xarxa de fins a 80 km.

El commutador del port 26 gigabit ofereix funcions de gestió web i configuracions intel · ligents, com ara PortMirroring, control de distribució de banda ampla del port, Vlan basat en ports / etiquetes, tronc i adreça MAC estàtica, QOS, safty port, estat de flux de port, etc.

Proporcionant un pla posterior de fins a 8.8.8 Gbps, el STE-2226-GW ofereix un desviament de la velocitat de cable que no bloqueja

El commutador web de 26 portes gigabit adopta el mètode de commutació avançat i s'integra el 8K

Taula d'adreces MAC per satisfer plenament les aplicacions diversificades.

Amb un disseny de muntura de rack de 19 polzades, el STE-2216-GW pot ser una opció ideal per a cafès, empreses mitjanes o petites i una xarxa intel·ligent de la comunitat.


Característiques:

> Completament compatible amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10 / 100M RJ45 Ports més 2 10/100 / 1000M RJ45 Ports més 2 ranures d'expansió Gigabit SFP compartides,

> Auto MDI / MDI-X, NWAY en tots els ports RJ45, Negociació automàtica entre Gigabit cooper i fibra Gigabit

> Suport IEE802.3x Control de flux per a mode full-duplex, i control de flux de la contrapressió per a mode semidúplex

> Ample de banda del pla posterior a 8.8Gbps, suporti el rendiment de la velocitat del cable sense bloqueig

> Arquitectura d'emmagatzematge i reenviament, Taula d'adreces MAC de 8K

> Suport VLAN basat en ports de fins a 26 grups, IEE802.1q, VLAN basada en etiquetes, ID VLAN de 1-4096

> Suport de trunking de ports de fins a 3 grups, cada grup incloent 2/4 ports

> Taula d'adreces MAC estàtica, fins a 24 grups

> Control d'ample de banda del port, 64 kbps

> QoS (qualitat de servei), 8 cues de prioritat IEEE 802.1P

> Control de seguretat del port, adreça MAC del port, envelliment, vinculació, 24 vinculació d'adreces MAC per port

> Transmet control intel·ligent de Strom, control de tipus de difusió, configuració de transmissió compatible

> Mirall de port

> Suport a la configuració de l'adreça IP de la distribució automàtica del client Fixed IP o DHCP

> Administrada per web, amb suport multilingüe

> Suport a l'actualització del firmware

> Administrada per web, amb suport multilingüe

> Diagnòstic per cable

> Flux de suport Estàtic, emmagatzematge de paquets dinàmics de visualització, filtrat i transferència de ports i commutadors

> Font d'alimentació interna, Estand de 19 polzades, sobretaula en estant, Metal Case, IU d'alçada


Especificacions:



Estàndard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

adreça IP

> Adreça IP per a l'inici de sessió: 192.168.0.1; Nom d'usuari: administrador; Contrasenya: administrador;

> Assegureu-vos que l'interruptor funcioni normalment i, a continuació, premeu el botó RESET

fins que l'estat de l'indicador SYS canviï d'aquesta manera: Sempre ON - Parpelleig.

En aquest moment, podeu alliberar aquest botó i el commutador restaurarà el valor predeterminat de fàbrica

Configuració automàtica. Quan l'indicador SYS es torna a encendre de color verd, això us indica

han aconseguit restaurar la configuració predeterminada.

Ports

24 ports 10 / 100Mbps RJ45 amb NWAY i Auto MDI / MDI-X

2 ranures SFP Gigabit i 2 ports Gigabit Tx Combo

Backplane

8.8Gbps

Adreça MAC

8K

Mode de commutació

Botiga i avanç

Mode de control de flux

Control de flux full-duplex IEEE 802.3x i control de flux de la contrapresió

Indicador LED

Port 10/100 / 1000M: 1 LINK / ACT, 1 1000M (velocitat), 1 100M (velocitat)

Ranura SFP: 1 LINK / ACT, 1 1000M (velocitat, compartit amb port RJ45)

Potència: 1

SYS: 1

RESET: 1

Cable de xarxa

> 10Base-T: categoria UTP 3, cable 4,5 fins a 100m

> 100Base-TX: cadena 5 de la categoria UTP fins a 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: es recomana CAT 5 UTP

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 220/550 metres (721/1804 peus)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 550 metres (1804 peus)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1.86 milles-49.7 milles)

Dimensió

440mm X 140mm X 44mm

Muntura de rack de 19 polzades, altura 1U

Font d'alimentació

Potència interna: AC 160-260V 50 / 60Hz

Entrada de tensió d'ample rang

Consum: 20 watts màx

Humitat de la temperatura

Temperatura

Humitat

Operació

0 ℃ a 40 ℃

10% a 90%

Emmagatzematge

-40 ℃ fins a 70 ℃

5% a 90% HR




Hot Tags: web elegant gigabit switch 26 ports, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació