Interruptor de fibra òptica 24 ports

Interruptor de fibra òptica 24 ports

El STE-224-X3X1 és un interruptor de fibra òptica que ofereix ports de fibra òptica de 24/10 / 100Base-Fx. És compatible amb connectors SC, ST, FC. La seva distància de transmissió pot ser de 2Km a 120km.

Xateja ara
Detalls del producte

STE-224-X3X1 24 ports 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP / Tx Combo Unmanaged Fiber Switch:

El STE-224-X3X1 és un commutador de fibra òptica no administrada de 24 ports especialment dissenyat per distribuir un enllaç de fibra en diversos llocs. Inclou ports de fibra òptica de 24 100 Mbps per a enllaç descendent, 2 ranures Gigabit SFP combo i ports 10/100 / 1000Base-Tx per a l'enllaç ascendent.


Els ports de fibra òptica 100Base-Fx admeten un mode únic i fibra multimodo, les distàncies de transmissió van des de fibra multimodo de 2Km a Fibre 120Km en mode senzill. Els ports d'enllaç ascendent Gigabit SFP admeten transceptors universals SFP de fibra multimode i fibra de mode individual, les distàncies de transmissió van des de fibra multimode 550m fins a 120Km de manera individual, amb la qual cosa ajuda a ampliar la seva xarxa.


Li proporciona una gran capacitat d'Internet per satisfer els requisits de xarxa per IPTV, VoIP i transmissió de dades. Es tracta d'un equip de distribució de fibra òptica àmpliament aplicat en aplicacions de fibra a terra, fibra a l'edifici i fibra a la ciutat.


Característiques del maquinari:

Ofereix ports portuaris òptics de 24 ports 100Base-Fx, opcionals de SC, ST, FC

Suport per a equips amb transceptors de fibra òptica de doble nucli o nucli únic 1 * 9

Suport de fibra multimodo, la distància de transmissió pot arribar fins a 2 o 5 km

Suport de fibra Singlemode, la distància de transmissió pot ser de 20Km fins a 120Km

Ofereix 2 ports de fibra Gigabit SFP i ports Ethernet 2 10/100 / 1000Base-Tx

Els ports de fibra Gigabit SFP i Gigabit Ethernet són per a ús combo

Els ports de fibra Gigabit SFP admeten transceptors universals Gigabit SFP d'una sola manera o fibra multimode

La distància de transmissió per a la interfície de fibra gigabit SFP pot ser de 550 mm de multimodo a 120 m de mòdul individual

Suport Store i Mode de commutació avançada

Compleix totalment les normes IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

Suport 8.8Gbps ample de banda del pla posterior

Suport IEEE802.3x control de flux de contrapressió complet i doble duplex

Suport l'adreça automàtica de l'adreça MAC, proporcioneu una adreça MAC de 8K

Es subministra amb indicadors LED en viu per a l'estat de treball, l'estat d'espera, la potència, etc.

Caixa de muntatge de rack de 19 ", altura 1U

Es subministra amb alimentació interna

Impulsió d'alimentació, suport de tensió de corrent AC 96V a 260V

Suport Àsia, Europa, EUA, Regne Unit, tapes d'alimentació estàndard de l'AU


Aplicació principal:

Amb els ports d'enllaç ascendent de fibra de Gigabit i els ports de baixada de fibra de 100 Mbps, el STE-224-X3X1 té una gran capacitat de transmissió que

pot satisfer o superar la major part dels requisits de transmissió de veu, vídeo i dades a través d'Ethernet. Es pot aplicar com a equip de distribució òptica col·locada en pisos o en sales de servidors d'edificis. És una gran opció per a les solucions Fiber To The Floor, Fiber To The Building, Fiber To The City.


Especificacions:


Normes

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, estàndards IEEE802.3x

Topologia

Topologia d'estrelles

Ports d'enllaç ascendent

2 ports de fibra Gigabit SFP i 2 ports Ethernet 10/100 / 1000Base-Tx combo

Ports de baixada

Ports de fibra òptica de 24 ports 100 Fase-Fx

Adreça MAC

8K

Velocitat de transmissió

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Mode de commutació

Botiga i reenviament

Indicadors LED

Enllaç, activitat, full / half duplex, velocitat i potència en la funció de diagnòstic

Cable Ethernet

10Base-Tx: categoria UTP 3, 4,5, fins a 100 m
100Base-Tx: categoria 5 d'UTP, fins a 100 m
1000Base-Tx: categoria UTP 5, 6 fins a 100 m de cable

Cable de fibra

100Base-Fx i 1000Base-X:
Cable de fibra en mode únic de 8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm
Cable de fibra multi-mode 50, 62.5 i 100 μm

Font d'alimentació

AC 96-260V, font d'alimentació interna

Humitat de la temperatura

Temperatura

Humitat

Treball

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

En espera

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% HR




Hot Tags: interruptor de fibra òptica 24 ports, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació