Interruptor de fibra òptica de 5 ports

Interruptor de fibra òptica de 5 ports

El STE-205-X3X1 és un interruptor de fibra òptica que ofereix ports de fibra òptica de 5 10 / 100Base-Fx. Suporta connectors SC, ST, FC. La seva distància de transmissió pot ser de 2Km a 120km.

Xateja ara
Detalls del producte

Interruptor de fibra òptica STE-205-X3X1 5 port 10 / 100Base-Fx Descripció:

El STE-205-X3X1 és un interruptor ethernet ràpid 10 / 100Base-FX no administrat que ofereix ports de fibra òptica de 5 10 / 100mbps. El STE-205-X3X1 adopta mòduls de fibra 1X9 que admeten multimode o fibra de doble fibra de doble cara individual, fibra única bidireccional. La distància de transmissió pot ser de fibra de 2Km MM fins a 120Km de fibra SM. A partir d'una sol·licitud personalitzada, l'interruptor de fibra de 5 ports pot ser amb connectors SC o ST. A petició, el commutador de fibra de 8 ports es pot configurar prèviament per habilitar un VLAN basat en ports fixos.

Característiques:

> Mòdul de fibra de 10 portes de 10 portes a 100 mbps, conector SC o ST opcional

> Compleix amb normes IEEE802.3, IEEE802.3u i IEEE 802.1x

> Mode de canvi d'emmagatzematge i reenviament

> Suport IEE802.3X full duplex, control de flux de contrapressió semidúplex.

> Admet l'autoaprenentatge MAC, adreça MAC 2K

> Indicadors LED dinàmics

> Compatible amb la VLAN basada en ports preconfigurada per la fàbrica

> Disseny de muntatge de rack de 19 polzades, funcionament de Plug and play.


Especificacions:



Estàndard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologia

Estrella

Nombre de ports

5 port 100 bassa-fx

Ports d'enllaç ascendent

Cap

Adreça MAC

2K

Velocitat de transmissió

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Mode de commutació

Botiga i avanç

Mode de control de flux

Control de flux full-duplex IEEE 802.3x i control de flux de la contrapresió

Indicador LED

Estat del LED de l'enllaç, l'activitat, el full / mig duplex, la velocitat i la funció de diagnòstic d'energia

Cable de xarxa

> 10Base-T: categoria UTP 3, cable 4,5 fins a 100m

> 100Base-TX: cadena 5 de la categoria UTP fins a 100m

> 100Base-Fx: 8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm en fibra de mode individual i 50, 62,5 i

100 μm en fibra multimodal

Font d'alimentació

Poder intern

Humitat de la temperatura

Temperatura

Humitat

Operació

-20 ℃ fins a 70 ℃

10% a 90%

Emmagatzematge

-40 ℃ fins a 75 ℃

5% a 95% HR



Hot Tags: Interruptor de fibra òptica de 5 ports, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barat, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació