Interruptor òptic de la capa 3 de 8 ports

Interruptor òptic de la capa 3 de 8 ports

El STCS3800 és un commutador de fibra òptica Gigabit Fiber Ethernet de 3 capes que ofereix ranures de 8 GBIC. Es tracta d'un interruptor de capa 3 de velocitat de filferro que inclou capacitats Layer 2-7 i potents funcions QOS.

Xateja ara
Detalls del producte

STCS3800 8 ports GBIC Gigabit Layer 3 Routing Switch Descripció:

El STCS3800 és un canvi de capa gigabit pura 3 que ofereix 8 ports GBIC. Ambdós mòduls Gigabit TX GBIC

i els mòduls Gigabit GBIC FX es poden instal·lar al marc principal.

El Switch Ethernet intel·ligent STCS3800 és una línia d'interruptors multijugador de grau empresarial. Desplegat a la capa d'agregació, ofereix serveis convergents segurs per a xarxes mitjanes de l'empresa i el campus.

Amb el suport de la classificació de flux intel·ligent Layer 2-7, el STCS3800 ofereix característiques QoS multijugador superior que eviten la congestió i ajuden a garantir que el trànsit de la xarxa estigui degudament classificat i prioritzat.

Integrat íntegrament en la família de commutadors Gigabit de ChiMa, el STCS3800 ofereix un rendiment perfecte.


>>> Alta capacitat de commutació i la capa de velocitat de cable 2-4

1. capacitat de commutació de 16 Gbps;

2. Reenviament de 11.9Mpps;

3. Commutació de la capa 2-7 basada en maquinari.

>>> QoS intel·ligent

1. Amortidor de paquets compartit de 32M i avançat mecanisme de prevenció de bloqueig de HOL;

2. Polítiques de classificació del flux multicapa definibles pels usuaris;

3. Filtres independents de paquets a cada port per a la diferenciació intel·ligent dels fluxos d'aplicacions;

4. Suport per a IEEE 802.1p i DiffServ Code Point.

5. Suport per a una àmplia gamma de polítiques de filtrat d'ACL.


Especificacions:


Descripció

STCS3800

Sistema

Ports

8 ports de GigaBit Interface Converter (GBIC)

Capacitat

Capacitat de commutació

16 G

Taxa de reenviament de paquets

11.9 Mpps

Taula MAC

8K

Taula VLAN

64

Paquet de memòria intermèdia

Tots els ports que comparteixen un buffer de commutació de 64 MB

Límit ARL basat en port

Prohibit l'aprenentatge del port quan s'excedeix el límit

ARP

4K

VLAN

VLAN basada en port

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN i sub-VLAN

ACL

Regles fins a 1K

Consum energètic

<>

Maquinari

Font d'alimentació

100-240VAC, 47-63Hz

Dimensions (W * D * H)

440mm X 280mm X 44.5mm

Temperatura

Temperatura de funcionament: 0-50 ℃

Temperatura d'emmagatzematge: - 40 ~ 70 ℃

Humitat

10% -90% no condensador


>>> Informació de comanda:


Model

Descripció

Poder

STCS3800

8 GBIC tragamonedas

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, Mòdul òptic, mòdul GE-multimode-850nm, 550metres, mòdul LC GBIC

SP-GLX-A

1000Base-LX, mòdul òptic, mòdul GE-multimode-1310nm, 10km, LC, GBIC

SP-GTX-GBIC

Mòdul GBIC 10/100 / 1000Base-TX


Hot Tags: capa 3 switch òptic 8 ports, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, compra, barats, a granel, preus, preu baix
Productes relacionats
Investigació